Misja

Naszym celem jest spełnianie potrzeb każdego klienta, poprzez dostarczanie zaawansowanych technologii. Od momentu rozpoczęcia projektu systemu po jego instalację, szkolenie dotyczące produktu, programów serwisowych oraz narzędzi wsparcia, dostarczamy naszym klientom autorskie, niezawodne rozwiązania, które są jednocześnie proste w codziennym użytkowaniu.

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Połączyła nas ogromna pasja do technologii, a nasze pomysły przekształcamy w realizacje. Nieustanna praktyka w odnajdywaniu najbardziej optymalnych rozwiązań, ogromne doświadczenie oraz współpraca z ludźmi, sprawiły, że doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Największą motywacją do pracy, są nasi zadowoleni użytkownicy. W ciągu dekady, korzystaliśmy z ciągle ewoluujących technologii, dzięki czemu doskonale poznaliśmy każdą z nich. Ponadto, wieloletnia współpraca z wiodącymi markami, pozwoliła nam samym wpłynąć na rozwój systemów i tworzyć nowe, nieszablonowe rozwiązania. Doskonałe poznanie branży i potrzeb ludzi, sprawiło, że to my wyznaczamy trendy. Jesteśmy dostawcami rozwiązań, które odmieniają życie, dają przyjemność, będąc jednocześnie proste w użyciu.

W czym się specjalizujemy?

ProjektowaniePowiedz nam o swoich potrzebach

Ważnym aspektem do osiągnięcia wspólnego sukcesu, jest wykreowanie wspólnej wizji. Kluczowym punktem podczas procesu tworzenia systemu, jest jego zaprojektowanie w oparciu o dogłębną analizę potrzeb, warunków instalacyjnych oraz możliwości. Poprzez sprofilowanie klienta i poznanie wszelakich kryteriów, określamy specyfikację sprzętową. To właśnie na tym etapie, możemy jasno określić koszt projektu. Wtedy też wiemy, jaki sprzęt spełni wymagania projektowe oraz jakie kroki należy zrealizować, by urządzenia pracowały na maksimum swoich możliwości.

Integracja systemówTechnologia ma znaczenie

Współczesne systemy multimedialne, nawet te najnowocześniejsze, na dłuższą metę wymagają ciągłych modyfikacji i rozbudowy. Metody, które dzisiaj uznajemy za najskuteczniejsze, w przeciągu kilku lat, a niekiedy miesięcy, przestają być uznawane za najefektywniejsze. Skutkiem ciągłego rozwoju technologicznego, wymagane jest oczywiście wdrożenie najnowszych, sprawniejszych rozwiązań. Niekiedy także wymagania co do zmian, wychodzą ze strony Klientów.

Dystrybucja sprzętuWspierają nas najlepsi

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem sprzętu oraz rozwiązań prestiżowych producentów, docenianych na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy zarówno standardowe urządzenia jak i zaawansowane systemy. Współpracujemy z takimi markami jak SONY, Crestron i wiele innych.

O nas - Jak pracujemy?

Pierwsze spotkanie

Analiza potrzeb

Koncepcja

Projekt

Finalizacja

Pełna oferta

Dowiedz się więcej
offer
Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas