Serwis Control AV

Serwis gwarancyjny naszych systemów

Świadczymy usługi serwisowe wykonanych przez nas instalacji. Nasza firma posiada własny, wykwalifikowany dział serwisowy, ukierunkowany w zakresie sterowania oraz audio video.

Obsługa pogwarancyjna

Wykonujemy usługę konserwacji sprzętu w okresie pogwarancyjnym systemów wykonanych przez nas jak również przez inne firmy audio video. Odpowiednia dbałość o instalację, pozwoli wykonywać swoją pracę w sposób ciągły, tym samym eliminując przestoje biznesowe z powodu awarii sprzętu.

Wymiana części

Aby zapewnić nieprzerwane i długoterminowe działanie mechanizmu, niezbędna jest wymiana elementów, które z czasem ulegają zużyciu. Należyta staranność w tej sferze, przełoży się na znacznie dłuższą żywotność aparatur, tym samym wyeliminuje obowiązek przeznaczania finansów na nową instalację.

Diagnostyka techniczna

Nasz zespół serwisowy, dzięki wiedzy technologicznej, dokonuje trafnej diagnozy, co przekłada się na najefektywniejszą naprawę. Prawidłowe działanie urządzeń audio video, jest zależne zarówno od stanu technicznego aparatur, jak również dostosowania się do określonych uwarunkowań pracy oraz zgodności z parametrami sugerowanymi przez samego producenta.

Usługa serwisowa SLA

Wykonujemy usługi serwisowe na poziomie SLA. W zależności od zapotrzebowania klienta, gwarantujemy opiekę obiektów i urządzeń w trybie reakcji/naprawy/wymiany. Ekspresowo odpowiadamy na zgłoszenia - czas reakcji lub naprawy wynosi do 4h od momentu wysłania zapytania. Gwarantujemy sprzęt zastępczy w przypadku awarii, aby wyeliminować spadek wydajności systemu, na czas naprawy lub zakupu nowych urządzeń.

Udoskonalanie oprogramowania

Zapewniamy pełną optymalizację oprogramowania sterującego, aby poprzez wdrażanie zmian i poprawek. Nierzadko powodem niskiej wydajności pracy systemu, jest błędnie określony algorytm. Nasze wielopłaszczyznowe doświadczenie sprawia, że celnie trafiamy w punkt usterki, równie szybko ją usuwając.

Konserwacja zapobiegawcza

Przeprowadzamy audyt przed eventami, systemów wykonanych przez nas lub inną firmę. Świadczymy wsparcie techniczne dla organizacji na poziomie skontrolowania niezawodności działania instalacji oraz organizacji większych wydarzeń.

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas