NOWA GENERACJA MONITORÓW INTERAKTYWNYCH NA BIURKO

flex

Wyraź siebie w cyfrowej przestrzeni roboczej

Oczekujemy dobrej jakości dźwięku. Chcemy znakomitego obrazu z możliwością ustawienia kamery pod odpowiednim kątem. Zależy nam na intuicyjnej, dotykowej obsłudze z możliwością wygodnego pisania. W Newline opracowaliśmy zupełnie nową koncepcję i stworzyliśmy produkt, który zrewolucjonizuje Twoją przestrzeń w pracy i w domu.

Poznaj Flex!

Flex to urządzenie "all in one" na Twoje biurko z doskonałą jakością dotyku i pisania

Idealny do wideokonferencji.

Wystarczy podłączyć laptopa.

Zrewolucjonizuje Twoją przesteń w pracy i w domu!

Obrotowa kamera 4K

Mikrofon z redukcją szumów

Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection

Kontrola kamery i mikrofonu

Plug & Play

Windows Hello

Głośniki i subwoofer

Złącze USB Type-C

Najwyższej klasy doświadczenie dotyku i pisania

Dotyk stał się drugą naturą. Urządzenia dotykowe muszą rozumieć Twoje intencje kiedy dotykasz ekranu lub piszesz w naturalny sposób. Flex został stworzony z myślą o Twoich potrzebach.

Aktywny pisak działa płynnie z Windows Ink. Po prostu dodawaj adnotacje do dokumentów za pomocą dowolnego oprogramowania i zapisuj swoje notatki.

Przechyl, aby dopasować

Przechyl Flex pod odpowiednim kątem, aby rozpocząć pisanie. Dzięki technologii Palm Rejection możesz wygodnie oprzeć dłoń na monitorze. Aktywny pisak działa płynnie z Windows Ink. Po prostu dodawaj adnotacje do dokumentów za pomocą dowolnego oprogramowania i zapisuj swoje notatki.

Kontrola w twoich rękach

Pełną kontrolę i komfort podczas rozmowy wideo gwarantuja przyciski szybkiego dostępu. To dzięki nim możesz zarządzać dźwiekiem i obrazem bez względu na system do wideokonferencji, którego aktualnie używasz.

Kamera, która Cię rozpoznaje

Przechyl kamerę 4K tak, jak Ci odpowiada. Dzięki obsłudze Windows Hello możesz odblokować laptopa i uzyskać dostęp do całej zawartości w ciągu kilku sekund.

Pisanie jak po papierze

Aktywny Pisak zapewnia naturalne doznania podczas pisania. Charakteryzuje się bardzo dużą prezycją. Dzieki dwóm wbudowanym przyciskom szybkiego dostępu można z łatwością ustawić funkcję gumki lub kliknąć prawym przyciskiem myszy. Dla wygody użytkowania pisak przymocowany jest do Flexa dzięki magentycznemu mocowaniu.

Plug & Play

Podłącz Newline FLEX – jednem kablem – do laptopa Zyskaj najwyższej klasy urządzenie z funkcją dotyku, pisania i organizacji wideokonferencji. Korzystaj ze złącza USB-C do ładowania oraz przesyłania obrazu i dźwięku.

Wideokonferencje najwyższej jakości

Flex jest wyposazony w ruchomą kamerę 4K UHD, zestaw 8 mikrofonów, które dostarczają wyraźny głos bez szumów i wspiera technologię biometrycznej weryfikacji – Windows Hello. Dwa, wysokiej jakości, głośniki z wbudowanym subwooferem dostarczają znakomitej jakości dźwięk. Już nic nie utrudni Twojej komunikacji.

Specyfikacja techniczna

Model Name FLEX
Size 27-inch
Resolution 4K
Touch Technology P-Cap
Optical Bonding Yes
Camera Resolution 4K
Microphone 8-element Array
Speaker 2.1 Channel/ 20 W
Weights (kg) 10.02
Dimensions (mm) 618 x 495 x 180

Pobierz

Katalog Specyfikacja FAQ

Media o NEWLINE

Newline FLEX w Szkole Montessori w Rzeszowie

Dotykowe monitory Newline FLEX w Szkole Montessori w Rzeszowie

Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas